Байерн унищожи Херта за 6 минути (видео)

Байерн Мюнхен разтегли серията си до 12 мача във всички състезания без да допусне гол, след като и днес разби Херта с 4:0. Баварците, които бяха домакини днес, стигнаха до 3:0 още до 13-ата минута, благодарение на Гомес, Рибери и Швайнщайгер. Гомес вкара и от дузпа през второто полувреме.

Бързо домакините навлязоха в мача, като Гомес вкара още в 5-ата минута. Той се завъртя много умно и с добър удар вкара от границата на наказателното поле. Две минути по-късно, след пас на Боатенг, Рибери завърши от близко разстояние.

Мачът бе приключен в 13-ата минута, когато французинът пък намери Швайнщайгер на границата на наказателното. Вице-капитанът мощно засече топката и вкара гол. 3:0 за по-малко от 7 минути от първото попадение. Херта изглеждаше победен.

Доминацията продължи цял мач и през второто полувреме вкара отново Гомес. Този път от дузпа в 69-ата минута.