Байерн трудно стига до победа, шампионите със загуба, Обзор на Бундеслигата (видео)

Байерн едва би, шампионите със загуба, Обзор на Бундеслигата

Шампионите на Германия Борусия Дортмунд загубиха от Хофенхайм с минималното 1:0 в мач от 2-ия кръг на Бундеслигата. В 9-ата минута Салихович след прекрасно изпълнен удар от фаул вкара единственото попадение в срещата.

Байерн (Мюнхен) стигна до победа като гост на Волфсбург с гол в последната минута на срещата. По всичко личеше, че баварците ще стигнат само до точка, но в 90-ата минута Луис Густаво се разписа и по този начин донесе успеха за своя тим.

Фрайбург загуби с 1:2 от Майнц 05, а бившият играч на Левски Гара Дембеле се появи в игра 10 минути преди края. В друга среща от кръга Шалке 04 разгроми Кьолн с 5:1. Подолски отрки резултата в 12-ата минута. Хунтелар от дузпа изравни. След почивката отново холандецът вкара на два пъти, а Холтби и Раул добавиха по едно попадение.