Борусия изпусна точките с Вердер и изостана от Байерн (видео)

Вердер Бремен прие Борусия Дортмунд в срещата от тридесет и втория кръг на германската Бундеслига. Днес на "Везерщадион" гостите поведоха с два гола, но допуснаха противника обратно в срещата за крайното 2:2 във втората част.

Борусия започна перфектно с гол на Пулисич в 6-ата минута, когато той премина през няколко човека на скорост и матира вратаря за 1:0. В 41-ата минута нещата изглеждаха още по-добре когато Алкасер изпълни пряк-свободен удар по перфектен начин право в ъгъла на вратата за 2:0.

През второто полувреме домакините се върнаха чрез Мохвалд в 70-ата минута, който от границата на наказателното поле прекара топката през краката на вратаря за 2:1, а Писаро 5 минути след това направи 2:2 със страховито воле при върната от аут-линията топка от Аугустинсон.