Байерн оглави Бундеслигата с победа над Волфсбург (видео)

Байерн Мюнхен и Борусия Дортмунд ще застанат с по 57 точки в Бундеслигата след срещите си от поредния 25-ти кръг от първенството. Байерн посрещна Волфсург за победа с 6:0 и по голова разлика ще застане на първо място, докато Борусия надви Щутгарт с 2:1.

В 34-ата минута днес Гнабри откри за домакините след добра игра от дясно на Мюлер за 1:0. Гнабри асистира на Левандовски за 2:0 в 37-ата минута като предостави топката на празна врата за нападателя.

След почивката Хамес Родригес оформи 3:0 с прецизен удар в 52-ата минута. Мюлер отклони добро подаване на Рибери в 76-ата за 4:0, а в 82-ата минута Рибери асистира и за попадението на Кимих. Третата си асистенция в мача Рибери направи за Левандовски в 85-ата минута за 6:0.