Меси с първи гол в Лига 1 при труден успех на ПСЖ (видео)

Лионел Меси вкара първото си попадение за Пари Сен Жермен в шампионата на Франция. Това се случи при домакинския успех с 3:1 над Нант. И този път Серхио Рамос не успя да дебютира за столичани.

Срещата започна перфектно за домакините, които поведоха след 120 секунди игра. Мбапе отклони далечен удар на Леандро Паредес и вратарят нямаше как да спаси - 1:0. Пари Сен Жермен намалиха темпото и нов гол до края на първата част не падна.

След почивката Нант заигра по-добре, но в началните минути пропуснаха да отбележат гол. В 65-ата минута Навас излезе извън наказателното поле и фаулира Людовик Блас и вратарят остави отбора си с човек по-малко.

В 77-ата минута Коло Муани вкара красив гол и изравни. Малко след това последва невероятен автогол от страна на Денис Апия (82') от състава на Нант, който върна преднината на парижани. Три минути преди края Лео отказа “канарчетата" с точен изстрел за крайното 3:1.