Почетино: Разстроен съм от резултата

Старши -треньорът на ПСЖ Маурисио Почетино коментира резултата от мача за Суперкупата на Франция. Ден преди това, на 1 август, ПСЖ загуби от Лил с резултат 0: 1.

"Разстроен съм от резултата. Като цяло играхме добре, но не можахме да спечелим, въпреки че имахме предимство през второто полувреме. Честито на Лил. Ще имаме много по -важни цели този сезон“, заяви Почетино.

Шека вкара единствения гол в тази среща в 45 -ата минута. Парижани имаха осезаемо териториално предимство, но не успяха да се възползват.

Имайте предвид, че в стартовия състав на ПСЖ за този мач се появи бившият защитник на Интер Ашраф Хакими, който премина в отбора по-рано през лятото. Също така за парижани дебютира Жоржиньо Вайналдум, който се появи на терена в 71 -ата минута.