Страсбург остави Монако на дъното

Страсбург посрещна Монако в срещата от четвъртия кръг на френската Лига 1. Днес на "Щад де ла Мено" гостите бяха на минути от това да се измъкнат от опасната зона на дъното, в която се оказаха този сезон, но с късен гол и 2:2 разочарованията за Монако продължават.

В 11-ата минута днес Слимани откри резултата когато при топка от Мартинс овладя и финтира вратаря преди да вкара на празна врата. В 39-ата минута от дузпа резултатът изравни Лала с гол за домакините. Преди почивката в 40-ата минута отново Слимани реализира за 2:1 за Монако - тук бранител изпусна топката и се подхлъзна, а нападателят се възползва и отново заобиколи вратаря за попадението.

Разочарованието за гостите дойде в 84-ата минута, когато след статична топка и няколко центрирания, Томасон от воле вкара страховит гол за 2:2.