Стадион: "Мюнисипал“, Тулуза
Дата: 31.03.2019 г.
Час: 22:00
Съдия: Амаури Делеруе

Тулуза записа четвърти пореден мач без успех далеч от дома. В предишния кръг "виолетовите“ стигнаха трудно до реми за крайното 1:1 срещу Ница след гол в последната минута. Така съставът от едноименния град има 32 точки, които му отреждат 14-ото място във временното класиране.

Като цяло, формата на футболистите на Ален Казанова не е особено добра напоследък, а Тулуза има едва две победи в последните си 10 мача.

Аут за домакините са Жан, Морейра и Мокедем, а Фортес е под въпрос.

ПСЖ записа седми пореден и общо 25-ти успех в първенството. В последния си мач в Лига 1 столичани продължиха да мачкат във "Френската класика“ и се наложиха с 3:1 над Олимпик Марсилия. Играчите на Томас Тухел имат 77 точки и вървят уверено към поредна тила във Франция, като е въпрос на още няколко мача това да се случи.

Кадровите проблеми за парижани преди визитата на юг са свързани с контузиите на Кавани, Ди Мария, Дракслер, Мюние и Алвеш, а Верати е наказан. Очаква се в стартовия състав да се завърне Неймар.

Прогноза: Тулуза – Пари Сен Жермен 0:2

Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!