Емери: Беше важно да се върнем след Реал

Наставникът на Пари Сен Жермен Унай Емери сподели, че за неговия отбор е било важно да се върне към победите след елиминацията от Шампионска лига срещу Реал Мадрид. ПСЖ не успя да достигне четвърт-финалите на най-комерсиалното състезание, но отговори с 5:0 срещу Метц вчера.

"Трябваше ни победа след загубата във вторник. Беше нужно за да продължим добрата форма в лигата този сезон, като мислим за идните седмици и месеци. Аз мисля, че държим ниво в лигата. Тимът проведе добър мач. Допуснахме повече положения, отколкото искахме, но на почивката говорихме за мача и след това не позволихме да атакуват.

"Във втората част наистина вкарахме само един гол, но затворихме мача. Създадохме положения и за още голове, но не вкарахме."