Жардим: Гордея се със своите футболисти

Старши-треньорът на Монако Леонардо Жардим сподели впечатленията си от волевата победата над Олимпик Лион с 3:2 в мач 24-я кръг на Лига 1.

"Това е едно от нашите най-добри представяния, отчитайки колективната игра на футболистите. Лошо действахме през първите 20 минути, на Лион му провървя да ни вкара, а Субашич получи травма. Неговото място зае млад вратар, който за първи път играе в първенството през този сезон. След това допуснахме втори гол, но играчите успяха достойно да отговорят и изравниха.

След почивката Монако бе по-добрият отбор и резултатът е заслужен. Много съм горд и доволен от своите играчи. Лион ни уважава, съперниците знаят, че Монако е шампион на Франция, а това стана не по стечение на обстоятелствата", заяви Жардим.