Кек: Мисля, че резултатът е справедлив

Старши -треньорът на националния отбор на Словения Матяж Кек говори за резултата от мача от 1-ия кръг на груповата фаза на Европейското първенство през 2024 г., в който отборът му направи равенство с националния отбор на Дания (1:1).

"Видяхме две много различни полувремена. Мисля, че резултатът е справедлив. Показахме им твърде голям респект през първото полувреме, но след това се разхлабихме и играхме много по-добре. Изправихме се срещу много добър отбор, но играхме наивно в епизода, в който допуснахме гол.

Феновете ни дават страхотна подкрепа. Виждам толкова много усмихнати лица. Дори противниковите фенове показват уважение. Радвам се да видя всичко това и благодаря на всички“, цитираха думите на Кек от пресслужбата на УЕФА.