Караваев: Допуснахме много грешки

Защитникът на националния отбор на Украйна  Александър Караваев коментира загубата с 4:0 от Англия в четвъртфиналите на Евро 2020.

"Направихме много грешки, особено при статичните положения. Особено трудно е да губиш в началото на всяко полувреме. Това беше сериозен психологически удар, защото бяхме добре подготвени за играта.

Проучихме противника, знаехме, че те много добре използват свободните зони отзад. През първото полувреме играхме добре, дори след като допуснахме гол. Не им позволявахме да създават много шансове. Имахме и няколко момента.

Но класата оказа влияние, не можете да загубите концентрация за секунда, защото на това ниво е достатъчно да дадете на опонента половин шанс и той ще ви накаже. Определено трябва да обърнем повече внимание на статичните положения", заяви Караваев.