Миколенко: Третият гол ни довърши

Защитникът на украинския национален отбор Виталий Миколенко сподели мислите си след поражението от националния отбор на Англия (0: 4) в четвъртфинална среща от Евро 2020.

"Англия беше един от най-силните ни противници на Европейското, но тук няма слаби отбори. Нидерландия и Австрия също са много силни. Британците реализираха шансовете си, така че това е резултатът.

Отсъствието на Малиновски? Той има проблеми с адукторния мускул.

Не бих искал да говоря по горещи следи за нашето представяне на Европейското. Моята задача е да следвам треньорската директива и да се подготвя за мачовете. Не искам да обсъждам играта си на Евро, но бих искал да се представя по-добре, независимо как играя.

Две допуснати гола през второто полувреме? Винаги е трудно да обърнеш след резултат 0: 2, особено когато пропускате бързи голове. Играейки срещу такъв противник, дори един гол е трудно да бъде върнат, а два е на ръба на фантазията. Следователно третият гол ни довърши", заяви Миколенко.