Нидерландия с втора победа (видео)

Нидерландия прие Австрия на "Йохан Кройф Арена" в Амстердам днес за срещата от втория кръг на груповата фаза на Евро 2020. След победа с 2:0 и успеха на старта с 3:2 над Украйна на старта тимът на домакините излиза на 3 точки пред украинците и ще продължи извън групите.

В 10-ата минута днес ВАР разгледа едно падане на Дъмфрис в полето срещу Алаба и реши това да е дузпа, която Мемфис Депай реализира за 1:0. До почивката именно Депай се размина с още 2 добри ситуации, а гостите не стигнаха до точен удар.

В 67-ата минута при една бърза контра появилият се току в игра Мален напредна в полето и пусна успоредна топка за Дъмфрис, който реализира за 2:0.

До края Австрия реализира няколко опасности, но стигна само до 1 точен удар и не реализира.