Анонс на 8-ми кръг на ВЛ на Русия - мачовете в неделя
Н. Гавазов

Спартак - Ростов
Стадион: "Откритие Арена"
Дата: 14.09.2015г.
Час: 13:30
Съдия: Владислав Безбородов
Спартак в последния кръг поднесе сензацията, допускайки загуба от аутсайдера Анжи, така че сега столичани ще трябва да се реабилитират пред своите фенове. Отборът добре започна, успя да се противопостави на ЦСКА, но мачът с новака приземи хората на Аленичев.
Що се отнася до Ростов, тимът има по-малко загуби от Спартак, но изобилието от равенства оставя колектива на Бердиев на точка от днешния съперник. Вече на няколко пъти казахме, че Курбан започва своя първи пълноценен сезон тук. Специалистът направи нужните трансфери, лично извърши предсезонната подготовка и в резултат на това виждаме не миналогодишния, борещ се за оцеляването си Ростов, а един боеспособен тим, който е в състояние да създава огромни проблеми на лидерите.
Домакините нямат кадрови проблеми. Гостите са без Киреев и Канга.
Домакините са фаворити, но ако сравним играта им срещу Анжи и вземем под внимание какво показаха ростовчани срещу ЦСКА, не бива да бъдем сигурни в успеха на московчани. Коефициентът за равенство е чудесен и какво пречи да потърсим изненадата в мача?
Прогноза: Спартак - Ростов 1:1
Краснодар - Динамо
Стадион: "Кубан", Краснодар
Дата: 14.09.2015г.
Час: 16:30
Съдия: Сергей Лапочкин
Краснодар през следващата седмица е изправен пред сериозно изпитание в Дортмунд, но преди да помислят за Лига Европа, южняците трябва да се опитат да си върнат миналогодишната игра. Вярно е, че тимът има само две загуби - от възродения Локомотив и от опасния Спартак - а също така и победи Зенит, но мачовете с Кубан и Мордовия показаха проблеми с реализацията на положенията и липса на креативност в атака.
Що се отнася до Динамо Москва, отборът решава въпроси с пари и акции. През лятото напуснаха някои важни играчи, а заради забрана за трансфери бяха привлечени само свободни агенти. Динамо обаче устоя и сглоби добър състав, който загуби на старта от Зенит, но след това не стъпи накриво. Наистина, столичани не показват вдъхновяващ футбол, но успяха да съберат 12 точки са в борбата за местата в Лига Европа.
Домакините нямат кадрови проблеми. За гостите няма да играят Жирков, Сосинин и Кокорин.
Изключително загадъчен двубой, от който може да очакваме всякакъв резултат. Соломоновското решение е да го играем "Х", с голове под 2.5.
Прогноза: Краснодар - Динамо 1:1
Анжи - Терек
Стадион: "Анжи Арена"
Дата: 14.09.2015г.
Час: 19:00
Съдия: Игор Федотов
Преди две седмици Анжи разтърси руската футболна общественост, побеждавайки Спартак в Москва. След четири поредни загуби на старта колективът на Сьомин изглеждаше като тим, който е попаднал на ненужното място, но двете равенства с Амкар и Урал и успехът в столицата измъкнаха новака от последната позиция и сега Анжи с 5 точки е 14-ти в групата.
Терек все още няма победа, но грозненнци пък имат само една загуба - срещу Зенит в началото на август. Шест равенства - това е в актива на кавказците, които са с точка пред днешния си съперник. В миналия кръг отборът можеше да постигне победа в Екатеринбург, но получи гол в 88-та минута. Впрочем, този мач бе посочен от букмейкърите като подозрителен, а треньорът на Урал Виктор Гончаренко напусна заради него. Едва ли ще разберем какво се случи (подобно като в България), но съмненията за нечестна игра на Терек остават.
Домакините нямат кадрови проблеми. Гостите са без Коморовски и Мбенгуе.
Дербито на аутсайдерите. В него всичко може да се случи, като това е истинско изпитание за почитателите на залозите. Надделява усещането, че двата отбора няма да успеят да се победят.
Прогноза: Анжи - Терек 1:1
Мачът можете да гледате на живо във ftv.bg!
> ВЗЕМИ ДО 300 ЛЕВА НАЧАЛЕН БОНУС В BETANO ТУК! <
Сподели