Бербатов отново носи победата на Монако (видео)

Димитър Бербатов донесе победата на своя Монако с 4:1 при визитата си на Аячо в среща 35-ия кръг в Лига 1. Митко откри резултата в 52-ата минута, когато засече с глава центриране на Жоао Моутиньо. В 74-ата минута Бербо бе изведен отлично от свой съотборник и сам срещу вратаря реализира за 2:0. При това попадение останаха съмнения за засада, но на повторенията се видя, че такава няма и голът бе зачетен - 2:0.

В следващата атака Гаджи Тало наказа грешка на отбраната на Монако и намали. Две минути преди края Бербатов се отчете и с асистенция към Кондобиа, който с хубав удар покачи на 3:1. В добавеното време Бербо бе заменен, а минута по-късно Лукас Окампос оформи крайния резултат. Така гостите се поздравиха с успеха и добавиха нови три точки към актива си.