Цървена звезда обърна Партизан и взе дербито на Сърбия

Цървена звезда обърна своя най-голям противник - Партизан и го победи с 3:2 на „Мала Маракана” в Белград в голямото дерби на Сърбия. Двубоят бе от 13-ия кръг на местното първенство, а цял мач за "гробарите" изигра българският национал Иван Иванов. Играчите на Партизан повеждаха на два пъти, но допуснаха обрат и в крайна сметка загубиха.

Serbia

В 9-ата минута Митрович откри за "черно-белите" - 0:1. Пет минути по-късно Цървена звезда въстанови равенството с попадение на Кашалица - 1:1. В 16-ата минута Йованович си отбеляза автогол за 1:2, засичайки остро центриране на играч на Партизан.

Serbia Soccer

След почивката Звезда стигна до пълен обрат. В 49-ата минута Миливойевич изравни с удар от 25 метра - 2:2. В 75-ата минута Миляш с глава от близо засече топката за крайното 3:2.