Ман Сити спечели Световното без напрежение (видео)

Манчестър Сити срещна Флуминезе на финала на световното клубно първенство днес на "Кинг Абдула Спортс Сити" и спечели с 4:0. Пеп Гуардиола спечели трофея за рекорден четвърти път в кариерата си като лиши противника от успех при първото му появяване на финала след като Флуминезе спечели първа в историята си Копа Либертадорес наскоро.

Сити овладя срещата още в 1-ата минута след като Алварез откри за 1:0 след 40 секунди игра - най-бързият гол в историята на състезанието. В 27-ата минута Аке изведе Фоден и опитът му за центриране бе превърнат в автогол от Нино за 2:0.

След редица положения до почивката и след това, Сити вкара и за 3:0 в 72-ата минута като тук Алварез напредна от ляво и центрира ниско за Фоден на празна врата. 4:0 оформи отново Алварез в самия край като бе намерен от Нунеш в стрелкова позиция.