Цецо Генков бута Висла към шампионската титла (видео)

Българският национал Цветан Генков вкара единственото попадение за неговия Висла Краков в мача с Лех Познан от 26-ти кръг на първенството в Полша. По този начин Висла е на победа от спечелване на титлата.

Първата част завърши без гол, но с много ситуации, в който главно дестващо лице бе бившият нападател на Локомотив София. В 18-ата минута Цецо Генков претендираше за дузпа, но такава не бе отсъдена. Малко по-късно той пропусна да отбележи от добра ситуация.

След почивката домакинте продължиха с натиска и това даде резултат в 77-ата минута, когато Генков получи добър пас и веднага стреля, пращайки топката в мрежата на Лех за крайното 1:0. При евентуална победа в следващия кръг, Висла ще триумфира с шампионската титла.