Барселона и Ювентус не се победиха (видео)

На стадион "Колтън Боул" В Далас (САЩ) се проведе приятелски мач, в който Барселона бе домакин на Ювентус. Срещата завърши наравно. Крайният резултат на таблото е 2:2.

Интересното е, че двама футболисти от двата отбора оформиха по дубъл. Французинът Усман Дембеле се разписа за "блаугранас". в 34-ата минута, след асистенция на Серджино Дест. Мойс Кийн изравни в 39-та минута, възползвайки се от подаване на Хуан Куатрадо. Минута по-късно Дембеле отново изведе своите, след подаване на Серхио Бускетс.

Крайното 2:2 дойде в началото на второто полувреме – Кийн бе точен след подаване на Мануел Локатели.

Припомняме, че в първата контрола с испанския Олот синьо-гранатовите завършиха наравно - 1:1. Единственото попадение на каталунците бе дело на Пиер-Емерик Обамеянг.