Тотнъм и Севиля направиха приятелски равен

Подготовката за новата кампания в Европа продължава, като днес Тотнъм посрещна в приятелска среща на "Суон Уърлд Къп Стейдиъм" в Суон в Южна Корея Севиля. Турнето на англичаните тук започна с победа 6:3 над сборен отбор на местната К-Лига, където Хари Кейн и Сон вкараха по два пъти, докато Ришарлисон дебютира. Днес двата тима се разделиха при 1:1 и Кейн отново вкара, а Ракитич бе точен за гостите.

Ив Бисума и Фрейзър Форстър пропуснаха за Антонио Конте с коронавирус. Днес до почивката голове нямаше, а след нея двата тима промениха съставите си, като Кейн реализира първи в 50-ата минута. В 64-ата Иван Ракитич от дъгата матира Лорис за 1:1.

През следващия уикенд Тотнъм се връща на острова и ще срещне Рейнджърс на "Айброкс".