Челси победи Барселона в приятелски мач

Челси победи Барселона с 2:1 в приятелски мач, който се проведе в Сайтама, Япония.

Резултатът бе открит за Абрахам в 34-та минута, а  Рос Баркли удвои преимуществото на "сините" в 81-та минута. а Каталунците върнаха един гол в първата минута на добавеното време чрез усилията на Иван Ракитич.

За отбелязване е, че новата покупка на "блаугранас" Антоан Гризман направи своя дебют за тима от "Камп Ноу", но представянето на французина няма да се запомни с нещо особено.

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

Барселона (първо полувреме): Тер Стеген; Сержи Роберто, Пике, Юмтити, Алба; Ориол Бускетс, Серхио Бускетс, Рики Пуч; Дембеле, Гризман, Коядо;

Барселона (второ полувреме): Нето; Семедо, Тодибо, Лангле, Хайме; Де Йонг, Ракитич, Аленя; Малком, Карлес Перес, Рафиня;

Челси (първо полувреме): Кепа; Аспиликуета, Кристенсен, Давид Луис, Емерсон; Жоржиньо, Ковачич; Педро, Маунт, Пулишич; Абрахам;

Челси (след почивката): Томори, Зума, Микел Алонсо, Баркли, Жиру, Кенеди, Бакайоко, Батшуай, Дринкуотър, Дзапакоста.