Лудогорец с грешна стъпка в София (видео)

П. Пенков

Българският шампион Лудогорец регистира грешна стъпка при гостуването си на Локотмов София, завършвайки наравно 2:2. Съставът на Георги Дерменджиев беше на път да си тръгне с празни ръце от стадион "Локомотив", тъй като до самия край на срещата домакините водеха в резултата. Той беше открит още в 9-та минута на двубоя, благодарение на Абел Анисе, но само 20 минути по-късно Елтон Дош Рейш изравни за Локо София. В началото на второто полувреме Евертон Джилио-Том изведе червено-черните до пълния обрат, разписвайки се за 2:1. Седем минути преди края на сблъсъка, отново Абел Анисе успя да се възползва от рикошет пред вратата на домакините и с точен удар от близо 20-тина метра изправи топката в мрежата за 2:2.

След изиграният двубой Лудогорец остава на второто място, изоставайки с 2 точки от лидера ЦСКА, докато Локомотив София се изкачва до 5-та позиция с 3 точки по-малко от "разградчани".

Снимка: lap.bg