Жуниньо вкара Левски в Топ 3 и може би Европа (видео)

Левски нанесе разгром над Видима Раковски, след като в предпоследният 29-ти кръг на родната ни А Група тима надви своя опонент с 6:1. Играч на мача днес бе Жуниньо, който вкара хетрик, помагайки на своя тим да застане на третата позиция в класирането среща преди края. Всъщност тази впечатляваща победа бе и с човек по-малко.

Жуниньо набързо оформи трите си гола - в 9-ата, 11-ата и 43-ата минути, като междувременно Калво в 13-ата и Димов в 18-ата оформиха разгром още в първата част.

Видима вкара своя гол от дузпа в 25-ата минута, като вкара Русев. Иво Иванов бе изгонен в ситуацията за дузпата.

След удобните за Левски резултати днес - равенство на Локо и Черноморец и загуба на Литекс, тима заставя в Топ 3 и е само на крачка от Лига Европа.