Луд гол и Лудогорец разби Калиакра (видео)

Лудогорец размаза Калиакра Каварна с 4:0 на гости днес в поредния 29-ти кръг от родната А Група. Двубоят бе тотална доминация на гостите и те спокойно можеха да направят този резултат до 10-ата минута. Някак си след толкова едностранна игра това не се случи и тима вкара повечето голове във втората част на срещата.

В първата част Лудогорец доминираше, а домакините се защитаваха. В 13-ата минута можеше да бъде отсъдена дузпа за Лудогорец, но това не стана и се стигна до 19-ата, когато справедливостта възтържествува и Дяков вкара от дузпа.

В 60-ата минута Стоянов вкара страхотен гол директно от корнер, като 5 минути по-късно Гъргоров добави попадение. В края на мача Марселиньо добави последният 4-ти гол. Така Лудогорец е с 2 точки зад ЦСКА на върха и ще се бори за титлата в последния кръг.