ЦСКА 1948 с победа над Арда

ЦСКА 1948 и Арда (Кърджали) играха един срещу друг в последния мач отefbet Лига за 2023 година. Домакините играха по-голямата част от второто полувреме с играч по-малко след вкараната по-рано дузпа на Чочев за 1:0. Резултатът обаче се запази и ЦСКА ще влезе в топ 5 на класирането.

Единственият гол дойде от дузпата на Чочев в 12-ата минута, спечелена от Ценов. До почивката Педриньо нацели гредата в опит да даде още по-голям аванс на "червените". Гостите отговориха към края на полувремето чрез Котев, който също натресе горната греда в най-доброто положение за Арда.

В 58-ата минута Стив Фуртадо напусна играта за домакините след втори жълт картон, с което остави тима си с човек по-малко до 96-ата минута и края на мача. Арда обаче не успя да се възползва от предимството.