Локо София си спечели точка срещу непобедимите "моряци"

Локо София си спечели точка срещу непобедимите

Локомотив София и Черно море не излъчиха победител, завършвайки 0:0 в двубой от 12-ия кръг на родния шампионат.

Двата тима изиграха едно много скучно първо полувреме, като чак след почивката се случиха някои по-интересни неща.

В 66-ата минута Ивайло Найденов получи на границата на наказателното поле и отправи силен диагонален удар, но Дюлгеров изби в корнер, след който не последва нищо опасно. Три минути по-късно Карлос Франса стреля директно от пряк свободен удар, Дюлгеров изпусна топката, но Красимир Станоев пропусна най-добрата ситуация от началото на мача.

Пет минути преди края на мача футболистите на Локо София имаха претенции за игра с ръка на Арлинд Дакай.

В 91-ата минута Красимир Станоев стреля много добре от дистанция при изпълнението на пряк свободен удар, но Дюлгеров внимаваше и спаси. Това се оказа и последната интересна ситуация за двубоя. Така Черно море остава непобеден, но има вероятност да се отдалечи още от лидерската позиция.