Илиев: Поздравявам Крумовград за смелата игра

Старши- треньорът на Черно море Илиан Илиев коментира победата с 3:1 над Крумовград в двубой от третия кръг наefbet Лига.

"Изключително труден мач срещу един отбор, който днес показа, че не случайно е победил Лудогорец и до последно се държа срещу ЦСКА-София. Крумовград играе агресивно и ако ние не отговорим и губим единоборства ще се получи това, което се получи първото полувреме.

Вкарахме гол от дузпа и след това ни изравниха. На полувремето повторихме малко нещата, които говорим цяла седмица. Те имат добри футболисти, създадоха ни доста проблеми. Другото е, че един отбор не може да е толкова агресивен през целия мач, затова в края ние владеехме инициативата, създавахме ситуации. Като цяло поздравявам Крумовград за смелата игра и моите футболисти. Успяхме да си наложим волята през второто полувреме", заяви Илиев.