ЦСКА с два над Левски (видео)

Левски посрещна ЦСКА в последния тридесет и пети кръг на българската Ефбет лига. Днес гостите гонеха задължителна победа за шанс за първото място, и тя бе постигната с 2:0, но след победата и на Лудогорец от кръга тимът на "червените" завърши на точка зад шампиона.

Днес в 35-ата минута Тобиас Хайнц откри след грешка на Андреев при излизането му в защитата на "сините" като го изпревари и с глава вкара за 1:0 след подаване от тъч.

Вратарят бе виновен и за втория гол във вратата му в 61-ата минута. Тук Андреев излезе от полето си да изчисти една топка, но не я нацели и изведе Назон сам срещу вратата за лесно 2:0. Срещата завърши и с два червени картона след като емоциите надделяха и при сблъсък на Сундберг и Турицов двамата бяха изгонени.