Илиев: Цяла седмица си говорим как ще победим ЦСКА-София

Нападателят на Черно море Атанас Илиев коментира победата с 2:1 над ЦСКА - София в мач от четвъртфиналите за Купа на България. Напомняме, че 28-годишният футболист откри резултата от дузпа в 51-вата минута.

"Нашият отбор е като едно голямо семейство. Цяла седмица си говорихме как ще дойдем и ще победим ЦСКА. Мисля, че спазихме тактическите указания на треньора и за наша радост си реализирахме положенията, които имахме.

С Исмаил Иса имаме добра комуникация на терена и извън него. Нещата помежду ни се получават. Доста тежка битка водих със защитниците на ЦСКА, но се радвам, че успяхме да ги излъжем, защото не беше лесно. Имаха ситуации, при които можеше да си изпатим.

От моето завръщане това е един от най-важните ми голове. Надявам се да продължавам да вкарвам и занапред", заяви Илиев.