Берое и ЦСКА 1948 продължават напред за Купата

Берое победи Миньор в Перник с 2:0 като гост в 1/16 финал от турнира за Купата на България. "Зелените“ излязоха напред в резултата още в 5-ата минута след попадение на Калоян Кръстев. През втората част играта бе прекъсната за около 10 минути след сериозни сблъсъци по трибуните. В 101-ата минута Абубакар Тунгара реши всичко в двубоя с втори гол.

Напред продължава и отборът на ЦСКА1948. Тимът постигна категорична победа в Севлиево. Ето всички резултати от днес:

Турнир за Купата на България по футбол, срещи от 1/16-финалите:

Миньор Перник - Берое Стара Загора                      0:2 (0:1)

Голмайстори: 0:1 Калоян Кръстев 5, 0:2 Абубакар Тунгара 90+2

Гигант (Съединение) - ЦСКА  - София                   1:1 (1:0) в редовното време и продълженията, 6:7 при изпълнението на дузпи

Голмайстори: 1:0 Георги Стайков 41, 1:1 Брайън Морено 74

Червени картони: Васил Василев (Гигант) – 54-а минута, Райко Алов (Гигант) – 90+5 минута

Севлиево - ФК ЦСКА 1948                             0:4 (0:1)

Голмайстори: 0:1 Парвизджон Умарбаев 40, 0:3 Евгений Сердюк 47 и 60, 0:4 Денислав Александров 90

27 ноември (неделя), 12:30 ч: