Черно море и Левски без голове - сините с пети пореден мач без победа (видео)

Черно море и Левски завършиха 0:0 в отложен мач от четвъртия кръг на Първа Лига.

Двубоят започна със здрави единоборства и двата тима разминаха поредица атаки, но без реални голови положения.

В 32-ата минута Роналдо продължи топката с глава към Уелтон, който се измъкна зад отбраната на Черно море и навлезе в наказателното поле на съперника, след което стреля, но Виктор Попов успя да се намеси и да блокира удара, а топката излезе в корнер.

Левски направи сериозен пропуск в 46-ата минута. Мартин Дичев върна към Георги Георгиев и топката бе пресечена от Уелтън. Бразилецът успя да финтира вратаря на Черно море, но не успя да намери опразнената врата.

Черно море организира бърза атака в 73-ата минута. Виктор Попов подаде към Закария Беншаа, а той на Клементе, който пусна извеждащ пас към Мазир Сула, но Пламен Андреев внимаваше и успя да го изпревари, изчиствайки топката в предни позиции.