Илиан Илиев: Първото полувреме беше равностойно, но не успяхме да им създадем неприятности

Ето какво каза Илиан Илиев след загубата на Черно море от Лудогорец днес:

"Наказват почти всяка грешка, знаехме това. Първото полувреме беше равностойно, но не успяхме да им създадем неприятности, както искахме. Знаем, че атакуват при всяка възможност, практикуват нападателен футбол.

При първото недоглеждане ни вкараха гол, после стана рикошет. Мисля, че ако голът ни беше паднал по-рано, щеше да е различно. Има позитиви от този мач. Вдигнахме глава при 0:2 срещу отбор като Лудогорец, но доста късно. И четиримата в атака искаха ситуация на крак, загубихме от скоростта с отсъстващите атакуващи играчи.

Трябва да преболедуваме, да намерим другата формула или другите хора, давахме време на Лудогорец да се прегрупира във фаза защита. Времето ще покаже какво ще стане, ще търсим хора в процеса на работа, това е нормален процес. Тези, които идват трябва да си поемат кръста", каза Илиан Илиев.