Черно море преметна ЦСКА във Варна (видео)

Л. Михайлов

Черно море победи ЦСКА с 1:0 като домакин в среща от 19-ия кръг на "А" група. Теренът във Варна бе в плачевно състояние, което до голяма степен лиши мача от качествен футбол. Това бе първата загуба за "червените" под ръководството на Милен Радуканов.

През всичките 90 минути преобладаваха единоборствата, тъй като футболистите и на двата отбора трудно комбинираха помежду си. Все пак "моряците" оползотвориха единствената си добра атака и стигнаха до трите точки в 79-ата минута. Тогава при една бърза акция Георги Божилов изведе Дончо Атанасов, който с премерен удар преодоля вратаря Караджов. До края ЦСКА натискаше, но играчите на Милен Радуканов просто бяха безидейни в предни позиции.

Въпреки загубата ЦСКА запазва третото си  място с 35 точки, Черно море се изкачи на шеста позиция с 30 точки.