Черно море победи със замах Ботев в Пловдив (видео)

Ботев Пловдив и Черно море изиграха мач от 15-ия кръг наefbet Лига. Двубоят завърши при резултат 0:2 за гостите.

Още в първата минута изстрел на Пабло Гарсия мина встрани от вратата на Аргилашки. Първият гол дойде в 35-та минута, когато при контраатака на Черно море Йевхен Сердюк нанесе точен удар във вратата на домакините за 0:1.

Второто полувреме също започна силно за гостите. В 47-та минута Аргилашки направи добро спасяване. В 63-та минута добро положение се появи и за Ботев. Комбинация между Джеймс Ето'о и Маркиньос по чудо не успя да изравни резултата. В 88-та минута Пабло Гарсия с мощен шут в долния десен ъгъл оформи крайното 0:2. Така Черно море нанесе втора поредна загуба на Ботев Пловдив в Коматево.