Черно море и Царско село поделиха по точка (видео)

Черно море и Царско село изиграха мач от 14-ия кръг наefbet Лига. Двата отбора завършиха наравно при 1:1.

Домакините наложиха пресата си още от първия съдийски сигнал, но "царете" достигнаха първи до отлична възможност за гол. В 11-ата минута Иван Дюлгеров не се ориентира добре и изчисти право в тялото на Живко Атанасов. След рикошета топката достигна до Меси Мезу, който имаше цялото време на света, останал сам на празна врата, но нападателят прати кълбото далеч от вратата.

Второто полувреме започна с нов пропуск на Атанасов с глава. Центрирането отново не бе много добро. В 53-ата минута гостите от София поведоха в резултата с гол на Ален Стеванович. Той беше намерен зад гърба на защитата на домакините от Лукас Диас и с удар в обратния ъгъл преодоля Дюлгеров.

В последната минута от редовното време Янко Ангелов извърши фрапантна грешка и подари дузпа на "моряците". Точен от бялата точка бе Евгений Сердюк, който възстанови равенството.

Секунди по-късно Милан Йокич и Родриго Енрике си спретнаха меле, завършило с червен картон за всеки от тях.