Черно море спечели и втората си контрола

Черно море спечели и втората си контрола за деня, побеждавайки този път тимът на Локомотив Горна Оряховица.

В 20-ата минута Файсел Касми центрира отдясно в наказателното поле, където Пабло Гарсия с глава матира стража на гостите за 1:0.

В 46-ата минута след центриране от корнер на Пабло Гарсия Влатко Дробаров с глава покачи на 2:0.

В 58-ата минута Родриго Енрике проби отляво, напредна в наказателното поле и с удар по земя в далечния ъгъл реализира за 3:0. В 78-ата минута Денислав Ангелов намери Базоло пред наказателното поле, нападателят напредна и вкара топката във вратата, но главният съдия отсъди нарушение в атака на френския таран и не зачете попадението.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров, Даниел Димов (59-Росен Стефанов), Влатко Дробаров, Цветомир Панов (Калин Георгиев), Виктор Попов, Стефан Велев, Пабло Гарсия, Илиан Илиев, Родриго Енрике, Файсел Касми (46-Базоло), Денислав Ангелов.

Съставът на Локомотив (Горна Оряховица): Християн Христов, Иван Пенев, Даниел Стоянов, Стефан Иванов, Румен Гьонов, Джунейт Яшар, Петър Чалъков, Тодор Бакърджиев, Виктор Митев, Александър Стефанов, Владислав Мирчев.