Берое набира скорост - вкара 4 на Черно море (видео)

Берое победи Черно море с 4:0 в мач от 6 кръг наefbet Лига. "Зелено-белите“ притиснаха съперника през първата част и успяха да открият резултата с дебютен гол на Кукула в 40-та минута. Стоянов проби и центрира в пеналта, а там Кукула прати топката в мрежата с хубав удар под гредата – 1:0.

Шест минути след подновяване на играта отново Кукула удвои аванса за своя тим след чудесен удар с глава – 2:0. Иван Минчев направи резултата 3:0 в 58-та минута след елегантен удар от наказателното поле. Алиун Фал покачи на 4:0 в 68-та минута, след като засече в пеналта центрирана от Стоянов топка.

"Зелено-белите“ излязоха на първо място във временното класиране преди утрешния двубой в София между ЦСКА и Лудогорец.