Дузпи решиха купата между ЦСКА и Локо (видео)

ЦСКА София и Локомотив Пловдив играха 120 минути при 0:0 във финалната среща за Купата на България. По този начин двата тима достигнаха до дузпите, където след пет безгрешни удара от бялата точка Локомотив спечели състезанието.

В първото полувреме на срещата най-доброто положение може би беше пред ЦСКА, когато след корнер Занев с глава принуди вратарят Луков да избие трудно, след получил се и рикошет. Във второто полувреме Луков се прояви и срещу Енрике.

В 77-ата минута след статично положение вратарят на Локо изби удар на Тиаго в карамбола пред себе си, но играч на символичния гост изби. Така се стигна до продължения, в които Малинов бе изгонен за ЦСКА след втори жълт картон. Стигна се до дузпи, където Локомотив вкара всичките си удари, а при 4-те за ЦСКА Соу пропусна втората.