Ново тежко поражение за ЦСКА - този път от Виктория Пилзен

ЦСКА допусна ново тежко поражение по време на подготовката си в Испания. Този път "армейците" отстъпиха на вицешампиона на Чехия - Виктория Пилзен с 0:3.

Коварик откри резултата в 37-ата минута, а в 47-ата пак той удвои. В 67-ата минута резервата Марко Алвир реализира трето попадение, като вина за него има Гълъбов.

През първата част "червените" не направиха нищо интересно пред вратата на съперника, което няма как да не безпокои феновете на тима.

В 56-ата минута на терена се появи най-новото попълнение на ЦСКА Стефано Белтраме, който бе привлечен от италианския гранд Ювентус. В 84-ата минута българският тим стигна до първия си точен изстрел. Той бе дело на Белтраме след пас на Смоленски, но не затрудни стража на противника.

Загубата със сигурност ще разклати още по-сериозно треньорския пост, като  не е изключено Милош Крушчич да бъде сменен малко преди старта на полусезона.

Стартов състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас (в), 28. Пламен Гълъбов, 19. Иван Турицов, 4. Божидар Чорбаджийски, 3. Жеферсон Телес, 6. Рубен Пинто (к), 20. Тиаго Родригес, 14. Вив Соломон-Отабор, 7. Денис Давидов, 5. Ахмед Ахмедов, 29. Тонислав Йорданов.

Резерви: 13. Густаво Бусато (в), 2. Мартин Смоленски, 26. Валентин Антов, 23. Едвин Джеси, 21 Томи Юрич, 10. Евандро, 17. Енрике Рафаел, 27. Стефано Белтраме, 18. Брадли Мазику, 16. Жанио Бикел.