ЦСКА не успя да вкара гол в трети пореден мач

ЦСКА и Чонбук Хюндай Моторс завършиха наравно при резултат 0:0 в контрола, играна на испанска земя. Двата тима изиграха скучен мач, в който имаше едно по-добро положение. В самото начало Евандро остана сам срещу вратаря, но от отлична позиция прати топката малко над гредата.

След почивката "червените" се защитаваха доста добре и не позволиха много положения пред своята врата. Така ЦСКА за трети пореден път не се разписа по време на лагера си в Испания.

Поради леки контузии старши треньорът Милош Крушчич бе дал почивка на Кристиян Малинов и Тиаго Родригес, а Али Соу не  взе участие в срещата заради лични ангажименти. Утре гамбиецът отново ще се присъедини към тима и ще продължи подготовката си с ЦСКА за пролетния полусезон.