ЦСКА с втора поредна загуба в контрола

ЦСКА допусна втора поредна загуба в контрола. Този път "армейците" отстъпиха на Шонан Белмаре с 0:1 във втората проверка на червените в Испания. Българският тим обаче може да съжалява, тъй като пропиля доста положения, като особено през първата част доминираше на терена. Давидов, Али Соу и Албентоса обаче нямаха късмет.

След почивката японците заиграха по-добре и започнаха да създават опасни ситуации. Кейсуке Сака откри резултата в 71-ата минута. При гола вина има Жеферсон, който бе надскочен от голмайстора, който насочи с глава във вратата на ЦСКА. В 87-ата минута Кери бе близо до изравнителен гол, но ударът му от фаул попадна в гредата.

ЦСКА: Витаутас Черниаускас (46 - Бусато), Иван Турицов (46 - Гълъбов), Раул Албентоса (66 - Чорбаджийски), Петър Занев, Брадли Мазику (66 - Жеферсон), Валентин Антов, Жанио Бикел, Едвин Джеси (66 - Кери), Денис Давидов (46 - Евандро), Вив Соломон-Отабор (72 - Ахмедов), Али Соу (66 - Юрич)