Арда и Черно море не си вкараха в Пловдив

Арда Кърджали и Черно море завършиха при резултат 0:0 в сблъсък от 7-ия кръг наefbet Лига, който се игра на "Лаута" в Пловдив.

В 17-ата минута Радослав Василев бе близо до това да си отбележи автогол, след като отклони кълбото към собствената си врата, но Иван Караджов успя да спаси.

В 37-ата минута Роман Ховсепян направи дузпа срещу Мартин Минчев, а секунди по-късно бе изгонен от главния съдия. Нападателят на "моряците" Жоржиньо обаче не бе точен от наказателния удар, тъй като Иван Караджов изби в корнер. Пред Жоржиньо се откриха още няколо положения в мача, но днес явно не му беше ден.

Десетина минути преди края Виктор Попов проби отдясно, след което центрира, а кълбото се отби в горната греда. В крайна сметката двата тима си спечелиха по точка.