Динамо Киев с класика срещу ЦСКА в контрола

ЦСКА загуби с 0:3 от Динамо Киев при последната си зимна контрола в Испания. Украинският гранд дръпна с два гола преднина преди почивката след точни удари на Циганков (3) и Вербич (35), а в 88-ата минута Андреевски реализира за трети път в червената врата.

"Армейците" също имаха положения, но в крайна сметка така и не стигнаха поне до почетен гол. Българите изиграха шест проверки в Марбея. "Червените" победиха шампиона на Чехия Виктория Пилзен и Шанхай Шенхуа, завършиха наравно срещу Бохум и допуснаха поражения от Академия Пушкаш, Спарта Прага и Динамо Киев.

Тимът се завръща в България на 5 февруари.

ЦСКА: 1. Данте Стипица, 2. Стойчо Атанасов, 5. Николай Бодуров, 25. Стивън Перейра, 11. Станислав Манолев, 16. Жанио Бикел, 15. Кристиян Малинов, 18. Мартин Смоленски, 7. Жоржиньо, 17. Енрике Рафаел, 9. Мауридес (през втората част влизат: Тиаго, Пинто, Лясков, Джеси, Али Соу, Антов, Буренски)