Левски с втора поредна загуба при новия треньор (видео)

Левски записа втора поредна загуба под ръководството на Героги Дерменджиев. "Сините" отстъпиха с 1:2 от 13-ия в Полша - Висла Плоцк. Анхел Гарсия беше точен в 32-ата минута, но Давиде Мариани изравни от дузпа в 65-ата минута.

Бившият играч на Ботев Пловдив Нико Варела вкара много красив гол в 72-ата минута, с който нанесе втора поредна загуба на "сините" в Кипър.

Иначе очаквано Дерменджиев даде шанс за изява на повече играчи. В състава обаче не бе Габриел Обертан, който вчера бе трансфериран и рано тази сутрин напусна лагера на Левски.

Левски: Николай Михайлов (46-Николай Кръстев), Милош Цветкович (75-Ивайло Найденов), Давид Яблонски, Нуно Рейш (75-Деян Иванов), Иван Горанов (75-Луи Нганиони), Кали Тиам, Антони Белмонт (55-Илия Юруков), Давиде Мариани (70-Богдан Вашчук), Станислав Иванов (46-Илия Димитров), Паулиньо (81-Мартин Петков), Станислав Костов (58-Сержиу Буш)