Играч на Левски си вкара автогол при равенство между Исландия и Франция

Световните шампиони от Франция бяха на крачка от това да допуснат изненадваща загуба, макар и в контрола. Исландия игра добре срещу "петлите" и до 86-ата минута водеха с 2:0 на своя съперник. Късен щурм помогна на "сините" да стигнат поне до ремито.

Скандинавците се започнаха отлично и поведоха с 2:0 чрез Биркир Бярнасон (30) и Кари Арнасон (58) през двете полувремена Малко преди края на мача играчът на Левски Холмар Ейолфсон си вкара автогол. В 86-ата минута Холмар отбеляза в собствената си врата, след като топката срещна гредата и се отби в тялото му за 1:2. 180 секунди по-късно Мбапе оформи крайното 2:2 от дузпа.

По този начин Исландия не успя да прекъсне негативната си серия и вече от 10 срещи е без победа, като тях отборът има 7 поражения.