Литекс не успя да победи Берое (видео)

П. Пенков

В двубой от втория кръг на родната ни А Професионална футболна група, Литекс не успя да победи като гост Берое и завърши при равенство 1:1. Българският шампион започна добре срещата, като в 23-та минута те откриха резултата. Том изведе добре съотборника си Светослав Тодоров, след което навлезе дълбоко в наказателното поле на старозагорци. След това отправи техничен удар, изпращайки кълбото в долния ляв ъгъл на вратата на Берое.

В началото на втората част домакините изявиха претенции за дузпа, след като при опасна тяхна атака, Младенов падна в наказателното поле на Литекс, но главния съдия Ангел Ангелов не отсъди такава. Когато всичко изглеждаше загубено за домакините, в началото на добавеното време на втората част те стигхаха до изравнителното попадение благодарение на Златинов, който разстреля Голубович, изпращайки топката в долния му ъгъл.