Левски се задоволи с равенство в Разград, Лудогорец - с титлата (видео)

Л. Михайлов

Лудогорец и Левски не успяха да се победят, завършвайки наравно - 2:2 в среща от кръга на Първа лига. Веднага след края на двубоя - от БФС връчиха титлата на разградчани за радост на феновете на тима. За Левски остава удовлетворението да дръпнат с още една точка пред преследвача за третото място - Берое, който вчера се издъни срещу Ботев.

Иначе преди старта на срещата, "сините" за пореден път поздравиха шампиона на България с шпалир. В ложата пък бяха шефовете на двата тима Кирил Домусчиев и Спас Русев, които седнаха един до друг и изгледаха мача в добро настроение.

Иначе Клаудиу Кешерю беше точен в 4-ата минута от дузпа, а Роман Прохазка изравни в 73-ата минута. Аймен Белаид си вкара автогол в 84-ата минута. Жерсон Кабрал възстанови равенството в 88-ата минута и по този начин оформи крайния резултат.