Левски на финал през ЦСКА след равен (видео)

Във втората среща от полуфиналната фаза на Купата на България Левски и ЦСКА завършиха при 2:2, което означава, че след победата си от първия кръг с 2:0 Левски ще играе финал със Славия.

Жорди Гомес започна силно мача, след като първо стигна до греда, а след това и до добър гол в 7-та минута за 1:0. В 28-ата минута Тиам бе изгонен директно за влизане срещу Каранга и така "сините" останаха с човек по-малко за повече от час.

В 57-ата минута на втората част ЦСКА изравни чрез Бланко. Последва гол в 61-ата минута на ЦСКА, отменен при неясни обстоятелства, а така се стигна до 65-ата минута, когато Буш реализира за Левски и 2:1. В 82-ата минута Роланд Алберг върна равенството за 2:2 след грешка на Митрев и така Левски стигна до финал.