Обявиха съдиите за ЦСКА - Левски


Л. Михайлов

Обявиха съдиите за ЦСКА - Левски

Съдийската комисия към БФС обяви назначенията за 30-ия кръг на Първа лига. Срещата между ЦСКА и Левски е поверена на Стефан Апостолов. В съдийската бригада попада и Георги Кабаков, който ще е допълнителен рефер зад вратата.

Другият възлов двубой между Лудогорец и Берое ще бъде ръководен от Николай Колев.

Ето всички назначения:

17 Апр 2018 г. Вторник 17:30 ч.
Пирин - Черно море
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Петър Николов Джугански
4-ТИ: Иво Николаев Колев ДАС1: Георги Юлиянов Иванов ДАС2: Димитър Димитров Димитров
СН: Костадин Георгиев Стоичков

17 Апр 2018 г. Вторник 20:00 ч.
Витоша - Славия
ГС: Неделчо Танчев Гаджалов АС1: Йордан Петров Петров АС2: Тони Бонев Пандарски
4-ТИ: Николай Неделчев Чакъров ДАС1: Владимир Вълков Вълков ДАС2: Николай Валентинов Малджански
СН: Евгени Тодоров Геров

18 Апр 2018 г. Сряда 15:00 ч.
Верея - Ботев
ГС: Георги Кънчев Димитров АС1: Андрей Венков Николов АС2: Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ: Мирослав Максимов Иванов ДАС1: Станимир Лозанов Тренчев ДАС2: Мустафа Севди Шефкет
СН: Веселин Богданов Йорданов

18 Апр 2018 г. Сряда 18:00 ч.
ЦСКА - Левски
ГС: Стефан Апостолов Апостолов АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Веселин Мишев Добриянов
4-ТИ: Станимир Илков Илков ДАС1: Георги Николов Кабаков ДАС2: Валентин Станчев Железов
СН: Костадин Ангелов Гергинов

18 Апр 2018 г. Сряда 20:30 ч.
Лудогорец - Берое
ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Георги Йорданов Дойнов ДАС1: Петър Кирилов Костадинов ДАС2: Драгомир Димитров Драганов
СН: Георги Крумов Виделов

19 Апр 2018 г. Четвъртък 17:15 ч.
Етър - Септември София
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Мартин Иванов Димитров
4-ТИ: Даниел Милков Ников ДАС1: Ивелин Венциславов Занев ДАС2: Красимир Маргаритов Кръстев
СН: Евгени Георгиев Георгиев

19 Апр 2018 г. Четвъртък 19:30 ч.
Дунав - Локомотив Пловдив
ГС: Ангел Детелинов Баялцалиев АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Младен Маринчев Маринов
4-ТИ: Димитър Русенов Русев ДАС1: Станислав Тошев Ставров ДАС2: Георги Димитров Давидов
СН: Светослав Петров Славов

99